FANDOM


Bitwa warszawska 1920 w 3D
Bitwa warszawska w 3D
Gatunek Dokumentalny
Rok produkcji 2010
Data premiery Polska listopad 2010
Kraj produkcji Flag of Poland.svg Polska
Język polski
Czas trwania 44 min
Reżyseria Rafał Pogoda
Hanna Polak
Scenariusz Rafał Pogoda
Hanna Polak
Zdjęcia Rafał Pogoda
Hanna Polak
Piotr Rejmer
Grzegorz Hartfield
Scenografia Rafał Pogoda
Hanna Polak
Dystrybucja Forum Film

Bitwa warszawska w 3Dpolski film dokumentalny z 2010 roku ujawniający szczegóły produkcji filmu 1920 Bitwa Warszawska Jerzego Hoffmana.

Opis

Film odsłania kulisy produkcji pierwszego polskiego filmu fabularnego realizowanego w technologii trójwymiarowej. Znalazły się w nim wypowiedzi reżysera Jerzego Hoffmana oraz autora zdjęć Sławomira Idziaka. O swojej pracy przy filmie opowiadają również przedstawiciele niemal wszystkich specjalności i pionów mających wpływ na ostateczny kształt filmu. Twórcy opowiadają o nowatorskich rozwiązaniach technicznych zastosowanych w filmie oraz o wyzwaniach, z jakimi zetknęli się na planie. Swoimi refleksjami dzielą się także aktorzy: Natasza Urbańska, Borys Szyc, Daniel Olbrychski i Bogusław Linda.

Obsada

Linki zewnętrzne
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Bitwa warszawska w 3D z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.