FANDOM


Blood Wars – darmowa (z możliwością wykupienia konta premium) gra MMORPG dostępna przez przeglądarkę internetową.

Gracz wciela się w rolę wampira z jednej z pięciu ras, różniących się umiejętnościami – istoty, która w obliczu zagłady ludzkości (od której jest zależna) staje do walki o władzę i wpływy w powojennej rzeczywistości. Razem z innymi graczami zamieszkuje miasto podzielone na pięć stref, z których każda podzielona jest na sektory. Głównym celem gry jest rozwój postaci poprzez zdobywanie doświadczenia (poprzez ataki na innych graczy lub wykonywanie zadań i wypraw oraz przez specjalne ekspedycje), zdobywanie ekwipunku i awans do kolejnych stref.

Obecnie gra ma trzynaście polskich serwerów dwóch typów: Necropolia i Moria, różniących się pewnymi parametrami[1].

Przypisy

Linki zewnętrzne

InterwikiŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Blood Wars z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4.svg Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3.png Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki