FANDOM


Czochraj Bobra Fest
Lokalizacja Namysłów
Aktywność w latach od 2009
Data Połowa lipca (3 dni)
Organizator Formacja In, CBF Team
Założyciel Bartosz Czyżowicz, Tomasz Dąbrowski, Maciej Tułacz, Krzysztof Skobelski
Gatunek muzyczny rock, Alternatywny rock, indie rock, punk rock, grindcore, hardcore punk folk, heavy metal
Strona internetowa festiwalu

Czochraj Bobra Fest — trzydniowy festiwal muzyki niezależnej organizowany w Namysłowie przez Formację In. Nazwa powstała spontanicznie, bardzo szybko się przyjęła i została. Są to trzy dni zabawy przy świetnej muzyce i w towarzystwie ciekawych ludzi.

CBF 2009

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się nad Zalewem Michalickim w dniach 3-5 lipca. W trakcie dwóch dni koncertów, zaprezentowało się 15 zespołów wykonujących muzykę z pogranicza rocka, punka, punk-rocka, ska i metalu. W trzeci dzień odbyło się ognisko dla wszystkich uczestników imprezy. Swoją twórczość przedstawiła liczna grupa zespołów z Namysłowa. Mimo słabej i dość późno przeprowadzonej akcji reklamowej każdego dnia bawiło się na festiwalu około 250 osób. W większości byli to ludzie z Namysłowa i okolic jednak nie zabrakło też przyjezdnych z dalszych części kraju. Do ich dyspozycji było pole namiotowe.

Zespoły: Formacja In, Warmagedon, Bycza Moc, Czysta Pornografia, The Headhunters, Guarana, Terra, Spam, Cross Fire, Dupa Zbita, Potluczony Kaloryfer, Comitiva Armata, Qbantos Partizantos, Taumaturgia, Grupa Podwyzszonego Ryzyka.

CBF 2010

Czochraj Bobra Fest 2010 odbył się w zmienionej lokalizacji, bowiem na błoniach w Namysłowie, które zastąpiły zalew w Michalicach. Dzięki zmianie miejsca impreza rozrosła się, co zadecydowało o ostatecznej akceptacji miejsca. Oprócz kolejnych 15 zespołów, w nocy zagrały soundsystemy, a w niedzielę, przeprowadzony został turniej w siatkówkę i badmintona.

Zespoły: Formacja In, Adwent, Die Roten Biedronken Mit Shwarzen Grochen, Zemsta Nietoperza, The Headhunters, Mystic Mind, Crimson Valley, Sekator, Pionierzy, Snowball Ambush, Y-no, Kwestia czasu, Palm Desert, Carnage, Thy Hastur.

CBF 2011

CBF 2011 odbył sie w dniach 8-10 lipca 2011 w Namysłowie na Błoniach. Wstęp na festiwal był bezpłatny. Na festiwalu po raz pierwszy były dwie sceny, koncertowa i soundsystemowa. W piątek i sobotę odbyły się koncerty, a po nich soundsystemy. W niedzielę warsztaty atrystyczne oraz soundsystem.

Artyści: 1125, Mandragora, Terra, Los Purkos, Pewex, Karabach, Problem, Totalny Paralish, Mystic Mind, Graveir, Splot, Formacja in, THC-X, Crimson Valley.

Scena Soundsystem: Propaganda Soundsystem, Radnb, Revel Roots Kolektive, 3K, BeatHeat, DruMachine, Migty Yoda.

ŹródłaŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Czochraj bobra fest z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4.svg Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3.png Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki