FANDOM


Deeppolska marka odzieżowa, należąca do firmy Semax oraz sieć sklepów dystrybuujących produkty pod tą marką.

Początek marki przypada na rok 1992. W pierwszych latach działalności firma skupiała się na T-shirtach, z czasem poszerzając swoją ofertę o kurtki i swetry. Obecnie Deep oferuje szeroki asortyment odzieży młodzieżowej, skierowanej, według opisu marki, do aktywnych kobiet i mężczyzn w wieku 20 - 30 lat. W ofercie znajdują się T-shirty, spodnie, koszule, bluzy, kurtki, swetry jak i dodatki. Młodzi polscy projektanci tworzą w każdym roku cztery kolekcje, zawierające stroje kobiece i męskie w różnych wersjach kolorystycznych. Odzież jest produkowana w Chińskiej Republice Ludowej.

Sieć markowych salonów składa się ze sklepów własnych Semaksu oraz przeważających salonów działających na zasadzie franczyzy. W październiku 2008 sieć liczyła 11 placówek własnych oraz 66 franszyzowych.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Deep (marka odzieżowa) z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki