FANDOM


GamerScore – system punktów wprowadzony przez firmę Microsoft.

Punkty zdobywane są za odblokowywanie specjalnych osiągnięć (Achievements), w które standardowo wyposażona jest każda gra na platformę Xbox 360, a także niektóre gry na PC. Za podstawową grę dostępną w sprzedaży detalicznej można otrzymać zwykle od 1000 do 1750 punktów, w zależności od tego czy zostały do niej wydane dodatki DLC. Niżej punktowane są gry z serwisu Xbox Live Arcade – w każdej do zdobycia jest ok. 200 punktów. Istnieją jednak wyjątki, np. za odblokowanie wszystkich osiągnięć w grze Quake II otrzymuje się 0 punktów.Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: GamerScore z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki