FANDOM


Goffline, gOffline - jest platformą społecznościową mającą na celu prowadzenie rankingu fizycznych adresów w Polsce oraz na świecie. Skierowany jest do wszystkich osób lubiących dobrą zabawę, poszukujących nowych, intrygujących miejsc w obrębie swojego miasta, kraju czy też na świecie. Baza lokalizacji tworzona jest za pośrednictwem użytkowników, którzy dodają swoje ulubione miejsca i dzielą się swoimi wrażeniami. Każdy zarejestrowany w serwisie ma możliwość wpływania na ogólny ranking lokalizacji po przez ocenianie i dodawanie nowych komentarzy, bądź też wziąć udział strategicznej w grze gOffline.[1]

Gra strategiczna gOffline

gOffline to gra strategiczna, zapewniająca graczom nową formę zabawy w realnym świecie, kupony promocyjne oraz korzyści finansowe, a biznesom możliwość promocji swojej firmy.

Uczestnicy gry

Sympatycy 
Osoby obserwujące swoje ulubione lokalizacje.
Promotorzy 
Właściciele podstron konkretnego adresu.

Reguły gry

Każda lokalizacja może posiadać jednego użytkownika, który opiekuje się podstroną danego adresu, stając się przy tym tzw. promotorem lokalizacji. Użytkownicy mogą być promotorem więcej niż jednego obiektu, zarówno niekomercyjnego jak i komercyjnego, budując w ten sposób własne miasta w wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie lokalizacje zdobywane są przez promotorów na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Zyski

Pozytywnie oceniane obiekty niekomercyjne, będące w posiadaniu promotora wpływają korzystnie na jego pozycje w globalnym rankingu promotorów. W przypadku obiektów komercyjnych promotorzy są w stanie czerpać (zyski) finansowe oraz korzystać z udostępnionych przez biznes kuponów promocyjnych.Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Goffline z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki