FANDOM


Gra rozgrywana na kartce papieru – jest grą, do której używa się kartki i przyrządów kreślarskich. Niektóre gry (np. Statki, Gomoku (Kółko i krzyżyk na nieograniczonej planszy)) da się rozegrać również na planszy[1]. Większość gier rozgrywanych na kartce papieru jest pokrewne grom planszowym. Mogą one również często służyć w trakcie długiej podróży samochodem lub pociągiem.

Przypisy

  1. Pokrewieństwo można wywnioskować na podstawie różnych uwzględnień na stronach: np. BoardGameGeek czy gryonline.wp.pl

InterwikiŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Gra rozgrywana na kartce papieru z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł zawiera niewystarczająco uźródłowione informacje.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki