FANDOM


Jean Marie Dongou Tsafack (Crop)

Jean Mario Dongou

Jean Mario Dongou (ur. 22 kwietnia 1995 w Duali) – hiszpański piłkarz pochodzenia kameruńskiego.

Występuje w klubie FC Barcelona B na pozycji napastnika, z numerem 34. Dongou zadebiutował w Barcelonie B w meczu z SD Huesca, wchodząc z ławki rezerwowych w 85. minucie za Rodriego. Pierwszego gola strzelił w meczu z Alcoyano 25 marca 2012 roku.

Dotychczas (czerwiec 2012) dla klubu zagrał 12 meczów i strzelił 2 bramki. Występował także w reprezentacji Kamerunu do lat dwudziestu, gdzie zagrał 4 mecze i strzelił 2 gole.

BibliografiaŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Jean Marie Dongou z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki