FANDOM


Joy Machine
Rok założenia 2006
Pochodzenie Warszawa (Flag of Poland.svg Polska)
Gatunek hard rock
glam rock
heavy metal
Aktywność 2006
Powiązania Hekatomba
Exlibris
Obecni członkowie
Kamil Kondracki
Błażej Grygiel
Misiek Ślusarski
Byli członkowie
Janek Nawrocki
Łukasz Szemraj
Strona internetowa

Joy Machine - polska grupa muzyczna założona w Warszawie w kwietniu 2006. Zespół wykonuje muzykę z gatunków hard i glam rocka oraz heavy metalu. Grupa tworzy pod wpływami takich artystów jak Skid Row, Mötley Crüe, Alice Cooper czy Guns N' Roses.

Zespół ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów, teledysk do utworu "Game" (powstały w czerwcu 2008) mającego promować debiutancki album (regularnie emitowanego na antenie O.TV), emisję piosenek w stacjach Antyradio oraz Woodstock a także występ w programie N-style emitowanym przez stację MTV Polska.

W styczniu 2009 grupa, pokonując 90 innych zespołów, zdobyła trzecie miejsce w konkursie Hard Rockin' Battle 2009. W tym samym roku zespół dotarł do finału konkursu "Around the Rock". W połowie 2009 r. zespół opuszcza[1] wokalista Łukasz Szemraj. Od tego czasu zespół bezskutecznie szuka następcy.


Skład zespołu

Obecni członkowie

Byli członkowie

Przypisy

  1. Oficjalna strona zespołu Joy Machine (pol.). joymachine.net. [dostęp 2011-02-22].

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Joy Machine z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.