FANDOM


KS Trojan - klub piłkarski powstały w 1948 roku z siedzibą w Lądek Zdrój. Obecnie klub występuje w Klasie Okręgowej grupy wałbrzyskiej, do której awansowała z pierwszego miejsca w A klasie. Trenerem klubu jest Edward Małek. Najpopularniejszym zawodnikiem jaki grał w Trojanie był Jan Daniec. Sponsorem klubu jest firma budowlana WASAMA. Trojan poza Wasamą ma dużą liczbę innych udziałowców i współwłaścicieli.

Stadion klubu

Stadion znajduje się na ul. Kłodzkiej 45. Stadion ma pojemność ok 1000 widzów. Obecnie tj.09.09.12. na stadionie trwa mała modernizacja. Stadionem opiekuje się mieszkający obok niego Paweł Gizela.

Skład zespołu

Kapitanem zespołu jest Wojciech Statkiewicz.

W 2012 roku o zawodników Trojanu, Marcina Poświstajło oraz jego młodszego brata Mateusza Poświstajło ubiegało się kilka zespołów m.in. KS Polkowice oraz Nysa Kłodzko; do transferów jednak nie doszło.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: KS Trojan z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki