FANDOM


Klan Wichru – fikcyjny klan kotów z serii Wojownicy autorstwa Erin Hunter.

Wysoka Gwiazda

Wysoka Gwiazda/Wysoki Ogon (Tallstar/Talltail) - czarno-biały kot, o bardzo długim ogonie i bursztynowych oczach. W "Na wolności" Wysoka Gwiazda wraz z swoim Klanem został wygnany przez Złamanego Ogona ze swoich terenów.
W "Ogień i Lód" Ogniste Serce i Szaropręgi Klan Wichru do lasu, za co Wysoka Gwiazda był im niezmiernie wdzięczny.
W "Lesie Tajemnic" stał się sprzymierzeńcem Klanu Cienia i wspólnie z nim napadł na obóz Klanu Gromu, w celu zabicia Złamanego Ogona.
W "Niebezpiecznej Ścieżce" wysłuchał Ognistego Serca i zgodził się zaaranżować pokojowe spotkanie z Błękitną Gwiazdą, w celu wyjaśnienia sprawy mordowanej zdobyczy.
W "Najczarniejszej Godzinie" był pierwszym przywódcą, który dołączył do Klanu Lwa i Ognistej Gwiazdy. W "Świetle Gwiazd" zmarł podczas Wielkiej Wędrówki.

  • Terminator: Poranny Kwiat
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Klan Wichru (Wojownicy) z Wikipedii; autorzy: w [1]; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Traffic lights 4 states 3.png Ten artykuł zawiera informacje nieencyklopedyczne pochodzące bezpośrednio z utworu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki