FANDOM


lewica24.pl
portal informacyjny
Data powstania 9 marca 2012
Autor wielu autorów
lewica24.pl

Lewica24.pl - portal internetowy założony w 2012 roku, ideowo związany z szeroko rozumianą lewicą w głównej mierze z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Założycielem portalu i obecnym redaktorem naczelnym portalu jest Agata Czarnacka, jej zastępcą jest Piotr Gadzinowski. Zdaniem Czarnackiej Strona ma być źródłem wiedzy dla ludzi, którzy mają serce po lewej stronie. W prezentacji portalu uczestniczyli min. przewodniczący SLD Leszek Miller, europoseł Marek Siwiec, Tomasz Kalita oraz były prezes Telewizji Polskiej Robert Kwiatkowski. Portal porusza tematykę społeczno-polityczną. Na stronie swoje blogi prowadzą między innymi Leszek Miller, Piotr Gadzinowski, Tadeusz Iwiński i Katarzyna Matuszewska.

Redakcja[1]:

  • Redaktor naczelna - Agata Czarnacka
  • Sekretarz redakcji - Grzegorz Waliński
  • Dział "Wiadomości" - Katarzyna Matuszewska
  • Dział administracji i cyfryzacji - Władysław Majewski

Bibliografia

PrzypisyŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Lewica24.pl z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.