FANDOM


Magazyn Polski PingPong
Częstotliwość miesięcznik
Kraj Flag of Poland.svg Polska
Pierwsze wydanie listopad 2004
Ostatnie wydanie maj 2005
Redaktor naczelny Paweł Gąsiorek

Magazyn Polski PingPongmiesięcznik prezentujący zagadnienia związane z tenisem stołowym, powstał w listopadzie 2004 r., wydawany do maja 2005 r. Od 14 lutego 2005 r. rolę wersji drukowanej przejął serwis internetowy, który składa się z takich działów jak m.in.: aktualności, wyniki, zawodnicy, blog i forum. Redaktorem naczelnym jest Paweł Gąsiorski, a siedziba redakcji znajduje się w Częstochowie.

Linki zewnętrzne
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Magazyn Polski PingPong z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki