FANDOM


Nasze Strony – polski dwutygodnik wychodzący w Wielkiej Brytanii. Nosi podtytuł "Polska Gazeta Lokalna w Wielkiej Brytanii". Wydawany jest przez "Newsbridge" Publishing & Advertising Agency.

Liczy obecnie 32 strony i rzeczywiście wydawany jest w formie gazetowej, a nie magazynowej, w przeciwieństwie do większości polskich periodyków na Wyspach.

Jego redaktorem naczelnym jest Adam Andrzejko, a za dział reklamy odpowiada Krzysztof Szczepaniak. Dodatek sportowy tworzy Jacek Przybyło, brytyjski korespondent tygodnika Tylko Piłka, znany wcześniej z krakowskiego dodatku Gazety Wyborczej. Pismo współpracuje m.in. z lokalnymi portalami Obadajto.com oraz Peterboro.plŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Nasze Strony z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki