FANDOM


NIWA
Forma prawna Spółka jawna
Data założenia 1989
Lokalizacja Polska Dębica, Polska
Siedziba Dębica, ul. Marszałka 24A, 39-200 Dębica
Prezes Jan Niwa,
Branża handlowa
produkcyjna
usługowa
Zatrudnienie 220
Filie NIWA
NIWA o. Brzesko
NIWA o. Ropczyce
Strona internetowa

P.U.P.H NIWA - polski producent instalacji technologicznych, zbiorników ciśnieniowych, zbiorników bezciśnieniowych, linie rozlewniczych, separatorów, reaktorów, filtrów i innych, którego siedziba mieści się w Dębicy w woj. podkarpackim.

Historia

Firma założona została przez Jana Niwa obecnego prezesa w 1989 roku, funkcję wiceprezesa spółki, pełni Jadwiga Niwa. Na początku swojej działalności NIWA zajmowała się głównie montażem instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnej w przemyśle browarnianym. W konsekwencji firma NIWA przyczyniła się do rozbudowy i modernizacji większości browarów w kraju oraz wielu innych za granicą. Kolejnymi latami rozwoju firmy było podjęcie prac w sektorze energetycznym, a także przemyśle chemicznym oraz petrochemicznym.

Obecnie firma NIWA to przedsiębiorstwo realizujące duże kontrakty w kraju i za granicą dla różnego rodzaju gałęzi przemysłu. Obecnie firma zatrudnia 220 pracowników. Znaczna część produktów wytwarzanych przez NIWA trafia na eksport.

Produkty

Dyrektorzy zarządzający

  • od 2008 dyr. naczelny Krzysztof Krawczyk

Nagrody i wyróżnienia

  • 2007 – laureat prestiżowej nagrody Gazele Biznesu
  • 2008 – laureat prestiżowej nagrody Gazele Biznesu
  • 2009 – laureat prestiżowej nagrody Gazele Biznesu
  • 2009 – nominacja do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu
  • 2009 – Podkarpacka Nagroda Gospodarcza
  • 2009 – Certyfikat - Przejrzysta Firma nadany przez tygodnik FORBES

Planowane inwestycje

W 2012 r. rozpoczęto budowę nowoczesnej hali produkcyjnej w P.U.P.H. NIWA o. Ropczyce przeznaczoną do produkcji zbiorników.

Linki zewnętrzne

Strona internetowa firmy NIWAŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: P.U.P.H NIWA Dębica z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4.svg Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4.png Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki