FANDOM


OPENKontakt.com – najstarsza polska internetowa giełda ofert biznesowych. Powstała w 1999 roku. Od początku działania jej głównym celem jest pomoc firmom w poszerzaniu kontaktów biznesowych i rynków zbytu, w Polsce oraz za granicą. Dzięki ponad 9 milionom ofert jest zaliczana[przez kogo?] do największych giełd biznes ofert w Europie[potrzebne źródło].

Zasięg

Giełda jest międzynarodowa i działa w 4 językach: polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim. Obecnie ma ponad 850 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata, głównie z Polski, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i krajów rosyjskojęzycznych. Giełda zawiera ponad 9,7 mln ofert biznesowych (stan na 15 marca 2010 roku). Codziennie pojawia się na niej około 8,5 tysiąca nowych ofert.

Wybrane funkcjonalności

Oferty na giełdzie są umieszczane w 35 portalach branżowych podzielonych na ponad 300 podkategorii. W każdym z portali użytkownicy mogą znaleźć oferty biznesowe z konkretnych branż, forum, fachową prasę i aktualne wiadomości.

Historia

Giełda OPENKontakt.com rozpoczęła działalność w internecie we wrześniu 1999 roku. Jest najstarszą w Polsce platformą B2B.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: OPENKontakt.com z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki