FANDOM


'
serwis internetowy
Data powstania 2011
Autor Insomnia-Tech, Rabanet
Właściciel Insomnia-Tech
Rejestracja wymagana
www.odrabianielekcji.pl
FanPage na Facebooku
www.facebook.com
FanPage na Twitterze
www.twitter.com
FanPage na NK
www.nk.pl
FanPage na Google+
www.plus.google.com

Odrabianielekcji.pl – pierwszy polski serwis internetowy, zajmujący się odrabianiem lekcji, należący do firmy Insomnia-Tech, powstały na początku 2011 r. z siedzibą w Poznaniu, powszechnie uważany za kontrowersyjny z powodu działalności w dość nietypowej niszy rynkowej, jedyne w swoim segmencie medium reklamowe.

Historia

Pierwszy polski serwis internetowy zajmujący się odrabianiem lekcji założony został w 2011 roku. Stworzyli go na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu Mikołaj Budner i Borys Malicki przy współpracy z panem Radosławem Karczewskim. Początek pomysłu sięga roku 2008, jednak dopiero w 2011 r. przerodził się on w funkcjonujący serwis internetowy.

Wiele działań serwisu na rynku internetowym ma charakter innowacyjny.

Obecnie

Obecnie w przygotowaniu znajduje się nowa odsłona serwisu , której wersja beta zostanie wprowadzona we wrześniu 2011 r., w tym samym czasie ruszą dwa nowe działy – Lektury Szkolne oraz Korepetytorzy.

Na znanych serwisach społecznościowych powstały Fan Page w których z każdym dniem przybywa osób utożsamiających się z serwisem.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Odrabianie lekcji z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki