FANDOM


Rebelya.pl to portal, powstały na skutek podziału środowiska skupionego wokół portalu Fronda.pl. Portal istnieje od października 2010.

Redaktorem naczelnym portalu od początku jest Piotr Pałka.

Na portalu publikują m.in.

Portal posiada własną blogosferę, forum oraz część multimedialną.

Jak pisała Rzeczpospolita, Rebelya.pl jest jednym z bardziej wpływowych środowisk prawicowych w Polsce: "Rebelya.pl i Fronda.pl są od walki cywilizacyjnej, Christianitas drąży sprawy liturgii, ruchy pro life walczą z cywilizacją śmierci, Teologia Polityczna specjalizuje się w teorii rządzenia. Krakowskie Pressje prowadzą działalność ekspercką i szereg krajowych i zagranicznych programów dla studentów"[2].

Przypisy

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Rebelya.pl z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki