FANDOM


Rock Band iOS
Producent Apple
Harmonix
EA Montreal
Wydawca Electronic Arts
Seria gier Rock Band
Gatunek

muzyczna gra

Tryb gry gra jednoosobowa lub gra wieloosobowa
Platforma Apple iOS

Rock Band jest grą video wydaną dla platformę Apple iOS.

Gra została opracowana wspólnie z EA Montreal oraz Harmonix. Rock Band iOS został opublikowany przez Electronic Arts i Music Television. Gra została wydana w ramach serii Rock Band do pobrania poprzez App Store od 19 października 2009 roku.

Rozgrywka jest podobna do innych gier z serii rock band, ale kontrolowane bez kontrolerów instrumentu. Aplikacja oferuje wsparcie wieloosobowej przez Bluetooth i gry online w Facebook Connect. W sumie dwadzieścia utworów pojawiają się w grze, oraz dodatkowe utwory są dostępne jako treści do pobrania.
Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Rock Band (iOS) z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4.svg Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4.png Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki