FANDOM


Studio Panika
Data założenia 2007
Lokalizacja Polska Polska
Siedziba Gdynia, ul. Polska 1
Prezes Oskar Kaszyński
Branża filmowa, reklamowa
Produkty film fabularny spot reklamowy
Strona internetowa
Studio panika
Studio Panika to niezależne studio filmowe założone w 2007 roku w Gdyni. Studio zajmuje się kompleksową produkcją i postprodukcją filmów fabularnych i reklamowych, w tym reklam wirusowych. Założycielem Studia Panika jest Oskar Kaszyński, reżyser i producent filmu Segment'76 - pierwszego filmu niezależnego w Polsce, który znalazł się w szerokiej dystrybucji kinowej. Segment'76 był prezentowany w konkursie kina niezależnego XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Studio Panika z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki