FANDOM


Tak Po Prostu
Częstotliwość Miesięcznik
Kraj Polska
Wydawca Nemo Consulting sc
Rodzaj czasopisma społeczno-polityczny
Pierwsze wydanie 2012
Redaktor naczelny Agnieszka Wołk-Łaniewska
Strona internetowa czasopisma

Tak Po Prostu - polski miesięcznik o profilu społeczno-politycznym, wydawany od 2012 roku. Czasopismo zostało założone przez dziennikarzy lewicowych związanych z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Redaktorem naczelnym pisma jest długoletnia dziennikarka tygodnika NIE Agnieszka Wołk-Łaniewska, a jej zastępcą jest Marek Barański[1]. Pismo jest wydawane przez cywilną spółkę Nemo consulting. Tytuł miesięcznika nawiązuje do wydawanego od 1947 roku Po prostu. Pierwszy numer miesięcznika był darmowy.

Linki zewnętrzne

PrzypisyŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Tak Po Prostu z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki