FANDOM


Targi Moje Dziecko - największe targi branży dziecięcej w Polsce. Impreza odbywa się cyklicznie od 2009 roku. Firmy działające na rynku dziecięcym wystawiają produkty i usługi w kilkunastu strefach tematycznych, m.in. takich jak edukacja, zdrowie, higiena, bezpieczeństwo, zabawki, odzież, żywność oraz ciąża. Organizatorem Targów jest firma Multiexpo sp. z o.o. .

Informacje ogólne

Na Targach Moje Dziecko wystawiają się firmy działające na rynku dziecięcym, oferujące produkty i usługi dla kobiet w ciąży, rodziców i samych dzieci. Odwiedzającymi Targi są całe rodziny, a średnio ich liczba wynosi około 10 tysięcy osób. W trakcie targów odbywają się dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami.

Edycje Targów Moje Dziecko

Edycja Data Miejsce
VI sierpień 2013 Warszawa
V 24-26 sierpnia 2012 Warszawa, Torwar
IV 27-28 sierpnia 2011 Warszawa, Torwar
III 18-19 czerwca 2011 Poznań, Hala Sportowa AWF
II 29-30 sierpnia 2009 Warszawa, Torwar

Dzień Branżowy

W trakcie Targów odbywa się także Dzień Branżowy, czyli impreza zamknięta dla przedsiębiorców działających na rynku dziecięcym. Formuła Dnia Branżowego opiera się na nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych pomiędzy producentami i dystrybutorami, a także na warsztatach i szkoleniach ukierunkowanych na branżę dziecięcą.

W 2012 roku współorganizatorem Dnia Branżowego było UNIT Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o. o., czyli wydawca magazynów "Świat Zabawek" oraz "Dziecko w Warszawie". W ramach warsztatów zajęcia poprowadzili - Krzysztof Zawiślak z Departamentu Bezpieczeństwa Gospodarczego Ministerstwa Gospodarki oraz Anna Bombała, trener menadżerów i handlowców.


Medal Targów

Od 2011 roku konsumenci odwiedzający Targi Moje Dziecko przyznają Medal Targów w dwóch kategoriach - produkt przyjazny dziecku oraz produkt przyjazny rodzicom. W trakcie trwania targów mogą zapoznać się z nominowanymi produktami na stoiskach wystawienniczych. Zwycięzcy głosowania otrzymują Medale Targów.


Dotychczasowi zwycięzcy to:


Kategoria Produkt Przyjazny Dziecku:

2012 - firma Planeco za rowerek biegowy Antek

2011 - firma Dumel za huśtawkę hybrydową Lew


W kategorii Produkt przyjazny rodzicom:

2012 - firma Candia Polska za mleko Mamo, rosnę!

2011 - firma Tako za wielofunkcyjny wózek głęboko – spacerowy - Ballila NaturalŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Targi Moje Dziecko z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki