FANDOM


VidCom.pl
Forma prawna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data założenia 2006
Siedziba Polska Katowice, ul. Korfantego 125a
Numer KRS 0000253137
Prezes Jacek Namysło
Branża IT
Produkty oprogramowanie biznesowe
Kapitał zakładowy 7 000 000 zł
Strona internetowa

VidCom.pl – polskie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Katowicach, założone w 2006 roku, zajmujące się tworzeniem i produkcją rozwiązań wideokomunikacyjnych.

Działalność

VidCom.pl to producent opartych o komunikację audio-wideo narzędzi dla biznesu i instytucji, umożliwiających pracę na odległość. Jest też twórcą i dostawcą rozwiązań technologicznych.

Firma jest współzałożycielem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii w Warszawie, a także Górnośląskiego Forum Informatycznego przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Produkty

Działalność firmy skupia się na tworzeniu komunikatorów (ViCo, Flash ViCo, e-VideoChat), rozwiązań dedykowanych, serwerowych i specjalistycznych.

Osiągnięcia

W 2010 i 2011 roku firma otrzymała tytuł „Regionalny Lider Innowacji” w kategorii „Innowacyjna firma”, przyznany przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

W 2010 roku VidCom.pl został zaproszony do programu „Firma 2 – Pierwszy Milion” w TVN CNBC, co odbiło się szerokim echem w środowisku biznesowym.

Linki zewnętrzneŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: VidCom.pl z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki