FANDOM


webMethods Installer (obecnie Software AG Installer) jest programem umożliwiającym wykonanie instalacji produktów z rodziny webMethods.

Program ten dostępny jest w formie małego (~600KB) pliku JAR wymagającego JVM, lub w formie pliku wykonywalnego już zawierającego JVM.

Aby dokonać instalacji jakiegokolwiek komponentu, potrzebny jest albo dostęp do usługi Empower (dawniej Advantage), albo plik zip z obrazem komponentów do instalacji.

Program umożliwia wybór wersji produktu jak i komponentów do instalacji.Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: WebMethods Installer z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki