FANDOM


Wiadomości Dębickie - tygodnik powiatu dębickiego, ukazujący się w każdy piątek od 9 września 2011 roku w nakładzie od 5000 egzemplarzy.

Redaktorem naczelnym i właścicielem gazety jest Tomasz Rowiński. Jego firma posiada także portal internetowy, który jest obecnie jednym z najczęściej uaktualnianych i odwiedzanych w powiecie dębickim. Można go znaleźć pod adresami www.wiadomoscidebickie.eu lub www.wd24.eu. Artykuły pojawiają się tam siedem dni w tygodniu.Źródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Wiadomości Dębickie z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Traffic lights 4 states 4 Ten artykuł zawiera informacje niewystarczająco uźródłowione i niespełniające (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki