FANDOM


Zagrajmy w lub z ang. Let's play – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych. Oznacza utwór audiowizualny w formie krótkometrażowego filmu animowanego z komentarzem. Jest to scenariusz gry komputerowej w postaci poradnika do gry z opisem głosowym nagrany i opublikowany w serwisie internetowym YouTube. Najczęściej są to gry komputerowe lub symulatory jak np: Minecraft[1], The Sims 3[2], Landwirtschafts-Simulator[3], Sim City 3000[4], World of Goo[5], LIMBO[6] i inne. Osoby które komentują grę to let's plaerzy, gameplayerzy lub zagrajmerzy.

Przypisy

Źródła

Zobacz teżŹródło: Ten artykuł bazuje na treści artykułu: Zagrajmy w z Wikipedii; autorzy: w historii edycji; prawa autorskie: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL

Uwaga! Projekt PrePedia został przeniesiony pod adres: http://pl.prepedia.org.
Ta strona stanowi wersję sprzed zmiany adresu w 2012 r. i nie jest już uzupełniana. Aby mieć pewność, że strona którą przeglądasz zawiera aktualne informacje, przejdź do aktualnej wersji tej strony!

Information icon4 Na Wikipedii odbyła się dyskusja nad usunięciem tego artykułu, zobacz ją.
Traffic lights 4 states 3 Ten artykuł nie spełnia (jeszcze) kryteriów encyklopedyczności Wikipedii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki